Granulat szklany wykorzystywany jest głównie do obróbki strumieniowo-ściernej. Ma także inne zastosowanie. Granulat szklany do ceramiki ceniony jest przez wielu artystów i rzemieślników, którzy używają go do swoich prac. Wypróbuj nasze ścierniwo i przekonaj się, jak wiele możesz osiągnąć przy jego pomocy!

Granulat szklany do produkcji ceramiki

Granulat szklany i ceramika doskonale do siebie pasują. Nasz produkt oferuje wyjątkowe walory dekoracyjne. Dlatego tak często jest wykorzystywany podczas produkcji ceramiki szlachetnej. Dzięki niemu powstaną wyjątkowe prace artystyczne, które będą nie tylko piękne, ale i niezwykle wytrzymałe. To jednak nie jedyne zastosowanie naszego ścierniwa! Przy pomocy granulatu szklanego Blast Grit powstać może także ceramika elektrotechniczna, która jest używana w materiałach izolacyjnych, kondensatorach, materiałach piezoelektrycznych, magnesach ferrytowych, materiałach podkładowych, elementach konstrukcyjnych, a nawet w nowych źródłach energii (np. ogniwa paliwowe z tworzyw ceramicznych).

Granulat szklany do szkliwienia ceramiki

Ciekawym zastosowaniem granulatu szklanego jest także szkliwienie ceramiki. Polega ono na nanoszeniu na wyrób warstwy granulatu szklanego i jego stopieniu na powierzchni elementu. Szkliwienie może być również wykonywane poprzez zanurzenie w już podgrzanej plastycznej masie szkła. Dzięki temu produkt staje się bardziej estetyczny.

Granulat szklany do matowienia porcelany

Dostępny w naszej ofercie szklany granulat to produkt, którym wykonuje się również szkiełkowanie porcelany. Dzięki niemu możliwe jest zmatowienie powierzchni dekoracyjnych. Co ważne otrzymane rezultaty wyróżnia powtarzalność. Pozwoli Ci to stworzyć prawdziwe dzieła sztuki dla wielu Twoich klientów.

Szerokie zastosowanie granulatu szklanego Blast Grit

Nasz produkt służy nie tylko do szkiełkowania ceramiki. Doskonale sprawdzi się także do:

Chcesz poznać więcej szczegółów? Sprawdź: granulat szklany sprzedaż cena i poznaj nasz cennik! Zapraszamy także do kontaktu! Granulat szklany to nasza specjalność, dlatego jako jego producent szybko odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania!

Kontakt

Napisz do nas


Masz Pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Wiadomość wysłana poprawnie. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Granulat Szklany