Obróbka strumieniowo-ścierna

Obróbka Stali Nierdzewnej: Szkiełkowanie Stali

Szkiełkowanie stali nierdzewnej to proces, który wymaga profesjonalnego ścierniwa. Choć najpopularniejszym nadal jest piasek czy mikrokulki szklane, to w Blast Grit znajdziesz o wiele lepszą propozycję. Nasz granulat szklany posiada podobne właściwości przydatne podczas czyszczenia konstrukcji stalowych, a jednocześnie wszędzie tam, gdzie struktura materiału wymaga nieco wyższej chropowatości, nasz produkt wykazuje się wyższą funkcjonalnością. Dzięki temu umożliwia szkiełkowanie stali nierdzewnej, szlachetnej oraz stopów metali lekkich, które łatwo ulegają zanieczyszczeniu żelazem.

Szkiełkowanie stali nierdzewnej w Blast Grit

Pneumatyczne lub hydropneumatyczne szkiełkowanie nierdzewki z wykorzystaniem granulatu szklanego Blast Grit zapewnia świetny efekt końcowy. Jednak nasz produkt to nie tylko gwarancja wysokiej wydajności i skuteczności. Obróbka stali przy pomocy Blast Grit to także wysoki komfort pracy.

Wielkość mikrogranulek wykorzystywanych do matowienia metalu można dostosować do potrzeb danego zlecenia. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie efektu w postaci powierzchni matowej, półmatowej czy połyskującej.

Oferowane przez nas ścierniwo szklane do piaskowania świetnie sprawdzi się m.in. podczas czyszczenia konstrukcji stalowych. Zastosowanie naszego granulatu do metali gwarantuje uzyskanie czystej, jednolitej powierzchni, zapewniając również powierzchniowe utwardzenie. Granulaty szklane Blast Git są również wykorzystywane w urządzeniach ciśnieniowych, do czyszczenia na mokro i na sucho. Umożliwiają one także:

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących czyszczenia konstrukcji stalowych czy obróbki stali nierdzewnej z wykorzystaniem naszego ścierniwa szklanego zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami w zakładce kontakt.

Blast Grit

Czyszczenie konstrukcji stalowych i produkcja narzędzi ściernych

Obróbka strumieniowo-ścierna wykonana przy pomocy granulatu szklanego Blast Grit umożliwia uniknięcie zanieczyszczeń oraz wtrąceń obcych cząsteczek w oczyszczaniu odlewów w przemyśle metalowym. Jej wykorzystanie wpływa na poprawienie jakości wyrobów.

Zaletą obróbki nierdzewki z wykorzystaniem ścierniwa szklanego Blast Grit jest też bardzo wysoka powtarzalność uzyskiwanych efektów. Jej skuteczność została doceniona m.in. przez firmy zajmujące się przygotowaniem powierzchni stali kwasoodpornych, aluminium, metali nieżelaznych, a także szkła, porcelany czy tworzyw sztucznych.

Warto w tym miejscu również wspomnieć o narzędziach ściernych służących do precyzyjnej obróbki blach nierdzewnych i kształtowania różnych materiałów. Do ich produkcji wykorzystuje się właśnie szklane granulaty Blast Grit. Nasze ścierniwo o charakterystycznych właściwościach doskonale spełnia swoją rolę, a wyprodukowane z jego użyciem narzędzia ścierne są wydajne, dokładne i trwałe.

Pamiętaj jednak, że czyszczenie konstrukcji stalowych oraz innych powierzchni ścierniwem szklanym Blast Grit powinno być poprzedzone fazą testową, w której dopasowana zostanie frakcja produktu. Wynika to z faktu, że wiele czynników zewnętrznych może mieć wpływ na efekt końcowy procesu czyszczenia (wilgoć, zatłuszczenie powierzchni, ciśnienie sprężonego powietrza).

Wybierz granulat szklany Blast Grit! To skuteczne szkiełkowanie stali nierdzewnej w atrakcyjnej cenie.

Kontakt

Napisz do nas


Masz Pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Wiadomość wysłana poprawnie. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Granulat Szklany