Napisz do nas


Wiadomość wysłana poprawnie. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

PANGLASS


Grabica 86b, 97-306 Grabica
NIP 7712726174

+48 501 248 498
+48 505 483 216

[email protected]

Skuteczna obróbka strumieniowo-ścierna wymaga odpowiednich materiałów. Postaw na ścierniwo do piaskowania dostarczane do Poznania. Oferujemy granulat szklany Blast Grit najwyższej jakości, który został specjalnie zaprojektowany do wydajnej i precyzyjnej obróbki powierzchni metali, tworzyw sztucznych, szkła, drewna, kamienia czy elewacji budynków. Nasze ścierniwo do szkiełkowania dostępne w Poznaniu jest doskonałym wyborem dla różnorodnych zastosowań, od renowacji zabytków po realizację różnorodnych prac w przemyśle ciężkim.


Granulat szklany – innowacyjne rozwiązanie w obróbce strumieniowo-ściernej

Jako producent granulatu szklanego duże znaczenie ma dla nas jakość naszych produktów. Dlatego ścierniwo szklane dostępne w Poznaniu to gwarancja skutecznego usuwania rdzy, farby czy innych zabrudzeń. Doskonale sprawdzi się także do obróbki stali nierdzewnej, szlachetnej oraz stopów metali lekkich, a także do matowienia powierzchni.

Nasz granulat szklany gwarantuje skuteczność i bezpieczeństwo podczas obróbki strumieniowo-ściernej na wolnym powietrzu.

Został on specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić wysoką wydajność przy jednoczesnym minimalizowaniu ryzyka uszkodzenia obrabianej powierzchni.

Ścierniwo do piaskowania Poznań – profesjonalne usługi

Blast Grit dostarcza granulat szklany do Poznania i innych miast na terenie całej Polski. W przypadku zamówień powyżej 12 ton realizujemy transport własnymi pojazdami, zapewniając szybką i bezpieczną dostawę bezpośrednio do miejsca docelowego. Rozumiemy, że czas to kluczowy czynnik w wielu projektach, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasz serwis logistyczny był jak najbardziej efektywny i niezawodny.

Zapewniamy, że każde zamówienie jest traktowane z najwyższą starannością, od momentu przyjęcia zlecenia aż po jego dostarczenie. W Blast Grit stawiamy na długoterminowe relacje z naszymi klientami. Nie ograniczamy się tylko do jednorazowej sprzedaży. Oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne i doradztwo w zakresie wyboru i stosowania ścierniwa w Poznaniu. Nasz zespół specjalistów jest zawsze gotowy, aby odpowiedzieć na pytania i pomóc w rozwiązywaniu wszelkich problemów.